Pompy membranowe z podwójną membraną DMP 1/4" KNT
Treść:
1
Numer produktu:
4685663
Informacje dot. produktu "Pompy membranowe z podwójną membraną DMP 1/4" KNT"
Bezolejowe pompy sprężonego powietrza do małych systemów lub laboratoriów.
Wysoka wydajność hydrauliczna
Samozasysanie (nawet w stanie suchym)
Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem konserwacji i łatwa instalacja
Praca bez zacinania się
Wysoce odporna membrana wykonana z TPV (EPDM-PP) i TFM (PTFE). Obudowa wykonana z PVDF, wzmocniona włóknem węglowym.
Wysoka wydajność hydrauliczna
Samozasysanie (nawet w stanie suchym)
Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem konserwacji i łatwa instalacja
Praca bez zacinania się
| Ciężar: | 1.9 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 183 mm |
| Maks. Natężenie przepływu: | 21 l/min |
| Maks. Wysokość ssania: | 80 mWS |
| Materiał: | PVDF |
| Materiał części zwilżanych: | TPV/TFM |
| Max. Ciśnienie robocze: | 8 bar |
| Natężenie przepływu: | 21 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 5201-010 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 107 mm |
| Typ: | DMP 1/4'' KNT |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 107 x 183 x 203 mm |
| Wysokość: | 203 mm |