Pompa membranowa z podwójną membraną DMP 1/4" PPB
Treść:
1
Numer produktu:
4685661
Informacje dot. produktu "Pompa membranowa z podwójną membraną DMP 1/4" PPB"
Bezolejowe pompy sprężonego powietrza do małych systemów lub laboratoriów.
Wysoka wydajność hydrauliczna
Samozasysanie (nawet w stanie suchym)
Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem konserwacji i łatwa instalacja
Praca bez zacinania się
Wysoce odporna membrana NBR. Obudowa wykonana z PP, wzmocniona włóknem szklanym.
Wysoka wydajność hydrauliczna
Samozasysanie (nawet w stanie suchym)
Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem konserwacji i łatwa instalacja
Praca bez zacinania się
| Ciężar: | 1.5 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 183 mm |
| Maks. Natężenie przepływu: | 21 l/min |
| Maks. Wysokość ssania: | 80 mWS |
| Materiał: | PP |
| Materiał części zwilżanych: | NBR |
| Max. Ciśnienie robocze: | 8 bar |
| Natężenie przepływu: | 21 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 5200-040 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 107 mm |
| Typ: | DMP 1/4'' PPB |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 107 x 183 x 203 mm |
| Wysokość: | 203 mm |