Pompy do zastosowań chemicznych VARIO® select PC 3012 NT
Treść:
1
Numer produktu:
4687922
Informacje dot. produktu "Pompy do zastosowań chemicznych VARIO® select PC 3012 NT"
Połączenie pomp membranowych do zastosowań chemicznych VARIO® o regulowanej prędkości z nowym kontrolerem próżni VACUU·SELECT sprawia, że pompy VARIO® select są idealnym rozwiązaniem dla procesów chemicznych, które wymagają precyzyjnego wytwarzania próżni, takich jak odparowywanie, suszenie próżniowe lub koncentracja próżni.
Specyficzne dla danego kraju wersje przewodów zasilających dostępne są na zamówienie.
- Wysoka odporność chemiczna, dzięki temu idealnie nadaje się do pompowania agresywnych gazów i oparów
- Krótkie czasy procesu i płynna praca dzięki optymalnemu ustawieniu ciśnienia procesowego za pomocą regulatora VACUU·SELECT
- Technologia VARIO® precyzyjnie i efektywnie steruje podciśnieniem za pomocą prędkości silnika
- Pobór mocy, konserwacja i poziom hałasu są wyjątkowo niskie
- Szafka wylotowa i skraplacz rozpuszczalnika łączą się, aby zapobiec emisji oparów rozpuszczalnika do laboratorium, co pozwala na prawie pełny odzysk rozpuszczalników
Specyficzne dla danego kraju wersje przewodów zasilających dostępne są na zamówienie.
| Ciężar: | 29.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 616 mm |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 3 mbar |
| Natężenie przepływu: | 238.33 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 25743850 |
| Próżnia końcowa: | 1.5 mbar |
| Szerokość: | 387 mm |
| Typ: | PC 3012 NT VARIO® select |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 387 x 616 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |