Pompa próżniowa olejowa CRVpro 2
Gardner Denver Thomas GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6313234
Informacje dot. produktu "Pompa próżniowa olejowa CRVpro 2"
Pompy Welch CRVpro są wysokowydajnymi dwustopniowymi pompami próżniowymi. Imponują one długą żywotnością, wysoką niezawodnością i niskimi wymaganiami konserwacyjnymi. Seria CRVpro posiada wiele zastosowań przemysłowych: liofilizatory, piece próżniowe, suszarki próżniowe, koncentratory próżniowe, wyparki próżniowe, komory rękawicowe, spektrometry MAS.
Zakres dostawy: Każda pompa jest dostarczana w komplecie z olejem do pomp próżniowych Directorr™ Premium, pierścieniami centrującymi, pierścieniami zaciskowymi i zabezpieczeniem przeciążeniowym silnika.
- Cicha praca przy mniejszym zużyciu oleju
- Pokryta olejem obudowa daje lepsząochronęprzed korozją
- Wydłużone okresy między wymianami oleju dla zmniejszenia kosztów konserwacji
- Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się oleju
- Podwójne napięcie
Zakres dostawy: Każda pompa jest dostarczana w komplecie z olejem do pomp próżniowych Directorr™ Premium, pierścieniami centrującymi, pierścieniami zaciskowymi i zabezpieczeniem przeciążeniowym silnika.
| Ciężar: | 15 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 138 mm |
| Maks. wypełnienie olejem: | 450 ml |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 0.09 mbar |
| Natężenie przepływu: | 38 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 3022-00 |
| Próżnia końcowa: | 0.003 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 384 mm |
| Typ: | CRVpro 2 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41105109 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 384 x 138 x 211 mm |
| Wysokość: | 211 mm |