Pompa łopatkowa olejowa CRVpro 4/6/8
Gardner Denver Thomas GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6290993
Informacje dot. produktu "Pompa łopatkowa olejowa CRVpro 4/6/8"
Pompy Welch CRVpro są wysokowydajnymi dwustopniowymi pompami próżniowymi. Imponują one długą żywotnością, wysoką niezawodnością i niskimi wymaganiami konserwacyjnymi. Seria CRVpro posiada wiele zastosowań przemysłowych: liofilizatory, piece próżniowe, suszarki próżniowe, koncentratory próżniowe, wyparki próżniowe, komory rękawicowe, spektrometry MAS.
Zakres dostawy: Każda pompa jest dostarczana w komplecie z olejem do pomp próżniowych Directorr™ Premium, pierścieniami centrującymi, pierścieniami zaciskowymi i zabezpieczeniem przeciążeniowym silnika.
- Cicha praca przy mniejszym zużyciu oleju
- Pokryta olejem obudowa daje lepsząochronęprzed korozją
- Wydłużone okresy między wymianami oleju dla zmniejszenia kosztów konserwacji
- Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się oleju
- Podwójne napięcie
Zakres dostawy: Każda pompa jest dostarczana w komplecie z olejem do pomp próżniowych Directorr™ Premium, pierścieniami centrującymi, pierścieniami zaciskowymi i zabezpieczeniem przeciążeniowym silnika.
| Ciężar: | 21.0 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 157 mm |
| Maks. wypełnienie olejem: | 1150 ml |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 0.07 mbar |
| Natężenie przepływu: | 63 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 3042-00 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | KF DN 16 |
| Podłączenie po stronie ssącej: | KF DN 16 |
| Próżnia końcowa: | 0.001 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 463 mm |
| Typ: | CRVpro 4 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41105109 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 463 x 157 x 230 mm |
| Wysokość: | 230 mm |