Politainers, PE
Treść:
1
Numer produktu:
4681744
Informacje dot. produktu "Politainers, PE"
Składany kanister do zbierania odpadów płynnych. Homologacja UN tylko w przypadku stosowania z odpowiednim pudełkiem kartonowym.
| Gwint: | 38 x 3 |
|---|---|
| Głębokość: | 181 mm |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | R 295-05 |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| Szerokość: | 181 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 181 x 181 x 195 mm |
| Wysokość: | 195 mm |