Pudełko kartonowe do Politainer
Treść:
1
Numer produktu:
4681747
Informacje dot. produktu "Pudełko kartonowe do Politainer"
| Głębokość: | 181 mm |
|---|---|
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | R 299-05 |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| Szerokość: | 181 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 181 x 181 x 181 mm |
| Wysokość: | 181 mm |