Polarymetry serii P8000
Treść:
1
Numer produktu:
6236652
Informacje dot. produktu "Polarymetry serii P8000"
Polarymetry z opatentowaną metodą pomiaru, która skraca czas pomiaru do ok. 1 sek. niezależnie stopnia skręcalności substancji aktywnych optycznie. Stosuje się je, gdy stawiane są szczególnie wysokie wymagania co do dokładności pomiaru oraz ciągłej rejestracji i archiwizacji danych. Przyrządy te posiadają wszystkie funkcje wymagane w obszarach regulowanych przez FDA i spełniają wszystkie wymagania GMP/GLP oraz norm międzynarodowych.
- Szybki niezawodny pomiar gęstości optycznej 3,0 OD, czas pomiaru ok. 1 sek.
- Łatwa, regulacja z intuicyjnym menu
- Dowolna liczba dowolnie definiowanych formuł
- Odpowiednia rurka pomiarowa dla każdego rodzaju próbki
- Pomiar temperatury bezpośrednio w próbce
- Niezawodna kompensacja temperatury
- Pełna dokumentacja wartości mierzonych
- Zgodność z globalnymi standardami (GMP/GLP, 21 CFR Part 11, Farmakopea (USP, BP, JP, Ph. Eur.), FDA, ISO, HACCP, OIML, ASTM, ICUMSA, NIST)
| Specyfikacja | |
| Skala: | skręcalność opt [°], międz. skala cukr. [°Z], stężenie [g/100 ml], skręcalność właść. użytkownika |
| Zakres pomiaru / rozdz.: | ±90° / 0,001° ±259 °Z / 0,01 °Z ml |
| Czas pomiaru: | ±90° 1 s |
| Żródło światła: | 1 LED z filtrem |
| Długość fali: | 589 nm |
| Zakres pomiaru temp.: | 0 ... 99,9 °C |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Dokładność: | ±0,2 °C |
| Rozmiary (szer. x gł.: x wys.): | 640 x 360 x 200 mm |
| Ciężar: | 28 kg |
| Zasilanie: | 110-250 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 29 kg |
|---|---|
| Dokładność: | ±0,003°, ±0,01 °Z |
| Długość fali: | 589 nm |
| Głębokość: | 360 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 250 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | P8000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0,001°, 0,01 °Z |
| Szerokość: | 670 mm |
| Typ: | P8000 |
| UNSPSC: | 41-10-48-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 670 x 360 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Zakres pomiarowy: | -90 ... 90°, -259 ... 259 °Z |
| Zasilanie: | 110 ... 250 V |