Polarimeter ADP600 series | Type: ADP660
Treść:
1
Numer produktu:
4694583
Informacje dot. produktu "Polarimeter ADP600 series | Type: ADP660"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.003 °A (546/589 nm), ±0.005 °A (325/365/405/436 nm) |
| Długość fali: | 325/365/405/436/546/589 nm |
| Maks. Napięcie: | 250 V |
| Maks. Temperatura: | 35 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 37-66 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.0001 °A |
| Temperatura: | 15 ... 35 °C |
| Temperatura min.: | 15 °C |
| Typ: | ADP660 |
| Zakres pomiarowy: | -355 ... 355 °A |
| Zasilanie: | 100 ... 250 V, 50/60 Hz |