Printer CMB-910 | Type: CMB-910
Treść:
1
Numer produktu:
4694636
Informacje dot. produktu "Printer CMB-910 | Type: CMB-910"
| Maks. Napięcie: | 230 V |
|---|---|
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 55-14 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Technologia druku: | Dot matrix printer |
| Typ: | CMB-910 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V |