Polarimeter ADP450-HCl | Type: ADP450-HCl
Treść:
1
Numer produktu:
4694592
Informacje dot. produktu "Polarimeter ADP450-HCl | Type: ADP450-HCl"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.010 °A, ±0.030 °Z |
| Długość fali: | 589 nm |
| Długość probówki: | 200 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 35 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 37-98 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.01/0.001 °A, 0.01/0.001 °Z |
| Temperatura: | 15 ... 35 °C |
| Temperatura min.: | 15 °C |
| Typ: | ADP450-HCl |
| Zakres pomiarowy: | -355 ... 355 °A, -225 ... 225 °Z |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |