Polarimeter ADP430 | Type: ADP430
Treść:
1
Numer produktu:
4694563
Informacje dot. produktu "Polarimeter ADP430 | Type: ADP430"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.010 °A, ±0.030 °Z |
| Długość fali: | 589 nm |
| Długość probówki: | 200 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 37-30 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.01/0.001 °A, 0.01/0.001 °Z |
| Temperatura: | 5 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | ADP430 |
| Zakres pomiarowy: | -355 ... 355 °A, -225 ... 225 °Z |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |