Pokrywy do eksykatorów, DURAN®, typ NOVUS
Treść:
1
Numer produktu:
9042438
Informacje dot. produktu "Pokrywy do eksykatorów, DURAN®, typ NOVUS"
Szkło DURAN®. Zgodne z normą DIN 13130. Szkło jasne. W pokrywie otwór do mocowania zaworu Novus. Dostarczane bez zaworu. Wytrzymałe na próżnię.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| DN: | 200 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Nadaje się do stosowania w próżni: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | 244206109 |
| UNSPSC: | 41123004 |
| Wysokość: | 94 mm |
| Ø wewn. kołnierza: | 224 mm |
| Ø zewn. kołnierza: | 270 mm |