Pokrywy do eksykatorów, DURAN®, z gałkami
Treść:
1
Numer produktu:
9042338
Informacje dot. produktu "Pokrywy do eksykatorów, DURAN®, z gałkami"
Szkło DURAN®, jasne. Z gałką. Odpowiednie do wszystkich korpusów eksykatorów z płaskim kołnierzem. Wytrzymałe na próżnię. DIN 13130.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| DN: | 200 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Nadaje się do stosowania w próżni: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | 244106102 |
| UNSPSC: | 41123004 |
| Wysokość: | 107 mm |
| Ø wewn. kołnierza: | 224 mm |
| Ø zewn. kołnierza: | 270 mm |