Pojemniki, PFA, z nakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9401814
Informacje dot. produktu "Pojemniki, PFA, z nakrętką"
Pojemniki i nakrętki wykonane z PFA. Cylindryczne, wysokie. Do pobierania, przechowywania i transportu próbek.
Zalety pojemników z PFA:
Zalety pojemników z PFA:
- Idealne do stosowania w analizie śladowej
- Odpowiednie do analizy wrażliwych i cennych próbek
- Możliwość długoterminowego przechowywania materiałów referencyjnych o niskich stężeniach w pojemnikach wykonanych z PFA
- Brak efektu pamięci
- Brak zanieczyszczeń dzięki bardzo hydrofobowej i gładkiej powierzchni
- Doskonała stabilność termiczna, od -200°C do +260°C, możliwość sterylizacji w autoklawie w temperaturze 121°C (2 bar) zgodnie z normą DIN EN 285
- Neutralność chemiczna wobec niemal wszystkich chemikaliów
- Półprzezroczyste, łatwe do czyszczenia
- Wykonane z materiału wysokiej czystości
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL56 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kolor zamknięcia: | Przezroczysty |
| Materiał: | PFA |
| Numer artykułu producenta: | 130497 |
| Pojemność nominalna: | 90 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 62 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PFA |
| Ø z zamknięciem: | 54 mm |