Pojemniki HDPE z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9401853
Informacje dot. produktu "Pojemniki HDPE z zakrętką"
Grubościenne, z zakrętką oraz stożkową uszczelką. Odpowiednie do kontaktu z żywnością. Wyjątkowa odporność chemiczna.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0091300 |
| Pojemność nominalna: | 60 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 94 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | HDPE |
| Ø z zamknięciem: | 35 mm |