Podstawy do statywów, prostokątne, stal nierdzewna lakierowana
Treść:
1
Numer produktu:
4008486
Informacje dot. produktu "Podstawy do statywów, prostokątne, stal nierdzewna lakierowana"
Bardzo stabilne, dzięki stalowej ciężkiej podstawie, pokrytej warstwą emalii. Z gwintowanym otworem (M10) umieszczonym w środkowej części statywu bliżej krótszego boku. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się. Podstawy te dostarczane są bez prętów podtrzymujacych, które należy dobrać zgodnie z wymogami Państwa aplikacji.
| Ciężar: | 2830 g |
|---|---|
| Głębokość: | 300 mm |
| Materiał: | Stal |
| Materiał powłoki: | Emalia |
| Numer artykułu producenta: | 049.01.150 |
| Szerokość: | 150 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 150 x 300 mm |