Podstawy do statywów, prostokątne, stalowe
Treść:
1
Numer produktu:
9224013
Informacje dot. produktu "Podstawy do statywów, prostokątne, stalowe"
Stal, 8 mm grubości. Zgodne z normą DIN 12892. Z gumowymi stopkami. Jeden otwór z gwintem M10 na pręt pionowy, umieszczony na środku krótszego boku.
| Ciężar: | 1700 g |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Głębokość: | 210 mm |
| Materiał: | Stal |
| Numer artykułu producenta: | 2002 |
| Rodzaj powłoki: | malowany proszkowo |
| Szerokość: | 130 mm |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 130 x 210 mm |