Podstawki do kolb okrągłodennych, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9143040
Informacje dot. produktu "Podstawki do kolb okrągłodennych, PP"
Zapewniają bezpieczną podstawę kolb okrągłodennych o pojemności od 10 do 10000 ml. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla kolb: | 10-10000 ml |
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0027100 |
| Odporność na temperaturę: | 100 °C |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 49 mm |
| Ø wewnętrzna: | 160 mm |
