Podstawki do kolb okrągłodennych, "BiBase", elastomer silikonowy
Treść:
1
Numer produktu:
9143035
Informacje dot. produktu "Podstawki do kolb okrągłodennych, "BiBase", elastomer silikonowy"
Dwustronne. Przylegające do podstawy i utrzymujące kolby okrągłodenne.
- Odporne na utlenianie i temperatury od -60 do 200°C
- Bardzo miękkie i łatwe do czyszczenia
- Odporne chemicznie
- Dobra izolacja cieplna i elektryczna
- Doskonale przylegające do szkła
- Nie ślizgają się
| Dla kolb: | 50-500 ml |
|---|---|
| Maks. Masa: | 13 kg |
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Materiał: | Guma silikonowa |
| Min. odporność na temperaturę: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 161040 |
| Odporność na temperaturę: | -60 ... 200 °C |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 30 mm |
| Ø wewnętrzna: | 46 mm |
| Ø zewnętrzna: | 80 mm |