Podnośniki laboratoryjne, hydrauliczne, malowany proszkowo
Treść:
1
Numer produktu:
9118980
Informacje dot. produktu "Podnośniki laboratoryjne, hydrauliczne, malowany proszkowo"
- Łatwe i bezpieczne podnoszenie
- Z łożyskami kulkowymi w szynach prowadniczych
- Stabilny, pionowy ruch
| Głębokość: | 230 mm |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Maks. Obciążenie dynamiczne: | 25 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 285 mm |
| Min. regulacja wysokości: | 91 mm |
| Numer artykułu producenta: | VL 02297 |
| Regulowana wysokość: | 91 ... 285 mm |
| Rodzaj powłoki: | malowany proszkowo |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 200 x 230 mm |