Podnośniki laboratoryjne, stal nierdzewna, hydrauliczne, duża ładowność
Treść:
1
Numer produktu:
9118985
Informacje dot. produktu "Podnośniki laboratoryjne, stal nierdzewna, hydrauliczne, duża ładowność"
- Łatwe i bezpieczne podnoszenie
- Z łożyskami kulkowymi w szynach prowadniczych
- Stabilny, pionowy ruch
Wersje ze stali nierdzewnej 1.4571 dostępne na życzenie.
| Głębokość: | 450 mm |
|---|---|
| Maks. obciążenie statyczne: | 85 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 625 mm |
| Min. regulacja wysokości: | 175 mm |
| Numer artykułu producenta: | VL 02294 |
| Regulowana wysokość: | 175 ... 625 mm |
| Szerokość: | 400 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 400 x 450 mm |