Podnośniki laboratoryjne, aluminium anodyzowane
Treść:
1
Numer produktu:
9118977
Informacje dot. produktu "Podnośniki laboratoryjne, aluminium anodyzowane"
Niebieski. Maks. obciążenie podnośników zróżnicowano na obciążenie dynamiczne (udźwig dyn. kg) i obciążenie statyczne (udźwig stat. kg).
- Wszystkie podnośniki wyprodukowane zgodnie z normą DIN 12897
- Konstrukcja nożycowa
- Konstrukcja nożycowa ze stali nierdzewnej 18/10
- Ergonomiczne okrągłe pokrętło
- Modele Typ A posiadają pokrętło, które można obsługiwać bez wysiłku jedną ręką
- Modele Typ B są podnoszone i opuszczane kluczem i zapadką
| Głębokość: | 200 mm |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Maks. Obciążenie dynamiczne: | 7 kg |
| Maks. obciążenie statyczne: | 30 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 275 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Min. regulacja wysokości: | 60 mm |
| Numer artykułu producenta: | 11031 |
| Regulowana wysokość: | 60 ... 275 mm |
| Rodzaj powłoki: | anodowany |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | A |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 200 x 200 mm |