Podnośniki laboratoryjne, anodyzowane aluminium, Swiss Boy
Treść:
1
Numer produktu:
9117115
Informacje dot. produktu "Podnośniki laboratoryjne, anodyzowane aluminium, Swiss Boy"
Anodyzowane aluminium. Odporne na korozję, stabilne, łatwa regulacja wysokości. Po osiągnięciu zadanej wysokości podnośnik zatrzymuje się. Dostępne w różnych kolorach.
| Głębokość: | 122 mm |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Maks. obciążenie statyczne: | 80 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 278 mm |
| Materiał: | Aluminium |
| Min. regulacja wysokości: | 80 mm |
| Numer artykułu producenta: | 103000 |
| Regulowana wysokość: | 80 ... 278 mm |
| Rodzaj powłoki: | anodowany |
| Szerokość: | 150 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 150 x 122 mm |