Pirometry, TFI 260
Treść:
1
Numer produktu:
6272762
Informacje dot. produktu "Pirometry, TFI 260"
Zapewniają bezdotykowy pomiar temperatury powierzchni za pomocą podczerwieni. Odpowiednie do szybkiego i bezpiecznego pomiaru temp. części ruchomych, znajdujących się pod napięciem oraz żywności. Dostarczane z bateriami i fabrycznym certyfikatem kalibracji.
| Accuracy infra-red Number: | 1.5 °C |
|---|---|
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
| Ciężar: | 179 g |
| Dokładność podczerwieni: | ±1.5 °C (15 ... 35 °C) |
| Głębokość: | 115 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 550 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 35 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | 15 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1340-1755 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 40 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -60 ... 550 °C |
| Typ: | TFI 260 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 40 x 115 x 162 mm |
| Wysokość: | 162 mm |