Pirometry, TFI 260 / TFI 54 | Typ: TFI 54
Treść:
1
Numer produktu:
9908032
Informacje dot. produktu "Pirometry, TFI 260 / TFI 54 | Typ: TFI 54"
| Accuracy infra-red Number: | 1.5 °C |
|---|---|
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
| Ciężar: | 180 g |
| Dokładność podczerwieni: | ±1.5 °C (15 ... 35 °C) |
| Głębokość: | 117 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 550 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 35 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | 15 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1340-1754 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 43 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -60 ... 550 °C |
| Typ: | TFI 54 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 43 x 117 x 144 mm |
| Wysokość: | 144 mm |