Pipety z podziałką, szkło AR-glass®, klasa B, bursztynowa podziałka, typ 2
Treść:
12
Numer produktu:
4689070
Informacje dot. produktu "Pipety z podziałką, szkło AR-glass®, klasa B, bursztynowa podziałka, typ 2"
- SILBERBRAND ETERNA
- DIN EN ISO 835
- Typ 2 (objętość nominalna u góry)
- Podziałki i napisy w trwałym bursztynowym barwniku dyfuzyjnym Eterna
- Kalibrowane na wylew (TD, Ex)
| Długość: | 360 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | B |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 27009 |
| Podziałka: | 0.05 ml |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Sterylny: | Nie |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | ±0.05 ml |
| Typ pipety wielomiarowej: | Typ 2 |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Tak |
| Z tłokiem ssącym: | Nie |