Pipety Pasteura, PE, Makro
Treść:
500
Numer produktu:
9411030
Informacje dot. produktu "Pipety Pasteura, PE, Makro"
Idealne do transferu płynów. Odporność na prawie wszystkie kwasy. Miękki i elastyczny tłok ssący.
Idealne do transferu płynów. Odporność na prawie wszystkie kwasy. Miękki i elastyczny tłok ssący.
| Długość: | 158 mm |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 26 00 111 |
| Objętość pobierania: | 7 ml |
| Opakowanie: | Opakowanie zbiorcze |
| Pojemność nominalna: | 3.0 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121509 |
| Z podziałką: | Tak |