Pipety Pasteura, PE, Mikro
Treść:
500
Numer produktu:
6238771
Informacje dot. produktu "Pipety Pasteura, PE, Mikro"
Idealne do transferu płynów. Odporność na prawie wszystkie kwasy. Miękki i elastyczny tłok ssący.
Idealne do transferu płynów. Odporność na prawie wszystkie kwasy. Miękki i elastyczny tłok ssący.
| Długość: | 152 mm |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 26 55 151 |
| Objętość pobierania: | 3.7 ml |
| Opakowanie: | Pakowane pojedynczo |
| Pojemność nominalna: | 3.0 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121509 |