Pierścienie obciążające, kształt C, ołowiane
Treść:
1
Numer produktu:
9149906
Informacje dot. produktu "Pierścienie obciążające, kształt C, ołowiane"
Pierścienie stabilizujące kolby, butle i inne materiały laboratoryjne podczas wytrząsania lub w łaźniach wodnych. Pokryte winylem pierścienie ołowiane nie rysują blatów ani szkła laboratoryjnego.
| Ciężar: | 599 g |
|---|---|
| Dla kolb: | 500 ... 2000 ml |
| Kolor: | Niebieski |
| Kształt (pierścienie obciążające): | Kształt C |
| Materiał: | Ołów |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | HS8881C |
| UNSPSC: | 41122421 |
| Ø wewnętrzna: | 54 mm |
| Ø zewnętrzna: | 98 mm |