Pierścienie obciążające, kształt O, ołowiane
Treść:
1
Numer produktu:
6243011
Informacje dot. produktu "Pierścienie obciążające, kształt O, ołowiane"
Pierścienie LAB do stabilizacji naczyń szklanych i plastikowych na wytrząsarkach lub do zanurzania w łaźniach wodnych. Pokryte winylem ołowiane pierścienie nie pozostawiają śladów ani nie rysują blatów i sprzętu laboratoryjnego.
| Ciężar: | 635 g |
|---|---|
| Dla kolb: | 500 ... 2000 ml |
| Kolor: | Niebieski |
| Kształt (pierścienie obciążające): | Kształt O |
| Materiał: | Ołów |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | HS8882C |
| UNSPSC: | 41-12-18-05 |
| Ø wewnętrzna: | 57 mm |
| Ø zewnętrzna: | 98 mm |