Piece muflowe serii LT, maks. 1100 °C, z drzwiami podnoszonymi
Treść:
1
Numer produktu:
4660517
Informacje dot. produktu "Piece muflowe serii LT, maks. 1100 °C, z drzwiami podnoszonymi"
Do codziennego użytku laboratoryjnego. Dostępne modele z drzwiami klapowymi lub podnoszonymi, dla temperatur od 1100 °C do 1400 °C. Wyposażone w sterowniki programowalne B 510 (z panelem dotykowym, 5 programów po 4 segmenty) lub C 550 (z panelem dotykowym, 10 programów po 20 segmentów), L 1/12 ze sterownikiem R 7 (praca ciągła).
Opcjonalnie:
Wymiary zewnętrzne różnią się w przypadku wersji z dodatkowym wyposażeniem. Inne modele dostępne na życzenie
- Dwupłaszczowa obudowa z teksturowanej blachy nierdzewnej zapewniająca niskie temperatury zewnętrzne i wysoką stabilność
- Regulowany wlot powietrza zintegrowany w drzwiach
- Wylot powietrza w tylnej ścianie pieca
- Przekaźniki półprzewodnikowe zapewniają cichą pracę
- Złącze standardowe 230 V 1/N/PE 50/60 Hz
- 24 i 40 l z 400 V 3/N/PE 50/60 Hz
Opcjonalnie:
- Komin, komin z wentylatorem lub katalizator
- Ogranicznik temperatury z regulowanym wyłączeniem dla klasy ochrony termicznej 2 zgodnie z EN 60519-2 jako ogranicznik temperatury chroniący piec i załadunek
- Przyłącze gazu ochronnego do przedmuchiwania niepalnymi gazami ochronnymi lub reakcyjnymi (niedostępne w połączeniu z kominem, kominem z wentylatorem lub katalizatorem)
- Ręczny lub automatyczny system zasilania gazem
- Kontrola i dokumentacja procesu poprzez pakiet oprogramowania VCD do monitorowania, dokumentowania i kontroli
- Ceramiczne płyty grzejne z wbudowanym przewodem grzejnym, zabezpieczone przed rozpryskami i wylotem spalin, łatwe do wymiany
- Ogrzewanie z dwóch stron (z trzech stron dla pojemności wewnętrznych 24, 40 i 60 l)
- Gorąca strona drzwi windy jest zwrócona w kierunku przeciwnym do operatora
Wymiary zewnętrzne różnią się w przypadku wersji z dodatkowym wyposażeniem. Inne modele dostępne na życzenie
| Ciężar: | 20 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 140 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V·1/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 1100 °C |
| Moc znamionowa: | 1200 W |
| Numer artykułu producenta: | L-035H1AO |
| Pojemność nominalna: | 3 l |
| Rodzaj drzwi: | Drzwi podnoszone |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 160 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 385 mm |
| Typ: | LT 3/11/C550 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 160 x 140 x 100 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 385 x 330 x 405 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 100 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 405 mm |
| Zasilanie: | 230 V·1/N/PE, 50/60 Hz |