Piece muflowe serii L, maks. 1100 °C, z drzwiami klapowymi, z termoelementem Z1
Treść:
1
Numer produktu:
4682587
Informacje dot. produktu "Piece muflowe serii L, maks. 1100 °C, z drzwiami klapowymi, z termoelementem Z1"
Do codziennego użytku laboratoryjnego. Dostępne modele z drzwiami klapowymi lub podnoszonymi, dla temperatur od 1100 °C do 1400 °C. Wyposażone w sterowniki programowalne B 510 (z panelem dotykowym, 5 programów po 4 segmenty) lub C 550 (z panelem dotykowym, 10 programów po 20 segmentów), L 1/12 ze sterownikiem R 7 (praca ciągła).
Opcjonalnie:
- Dwupłaszczowa obudowa z teksturowanej blachy nierdzewnej zapewniająca niskie temperatury zewnętrzne i wysoką stabilność
- Regulowany wlot powietrza zintegrowany w drzwiach
- Wylot powietrza w tylnej ścianie pieca
- Przekaźniki półprzewodnikowe zapewniają cichą pracę
- Złącze standardowe 230 V 1/N/PE 50/60 Hz
- 24 i 40 l z 400 V 3/N/PE 50/60 Hz
Opcjonalnie:
- Komin, komin z wentylatorem lub katalizator
- Ogranicznik temperatury z regulowanym wyłączeniem dla klasy ochrony termicznej 2 zgodnie z EN 60519-2 jako ogranicznik temperatury chroniący piec i załadunek
- Przyłącze gazu ochronnego do przedmuchiwania niepalnymi gazami ochronnymi lub reakcyjnymi (niedostępne w połączeniu z kominem, kominem z wentylatorem lub katalizatorem)
- Ręczny lub automatyczny system zasilania gazem
- Kontrola i dokumentacja procesu poprzez pakiet oprogramowania VCD do monitorowania, dokumentowania i kontroli
- Ceramiczne płyty grzejne z wbudowanym przewodem grzejnym, zabezpieczone przed rozpryskami i wylotem spalin, łatwe do wymiany
- Ogrzewanie z dwóch stron (z trzech stron dla pojemności 24 i 40 l)
- Drzwi klapowe mogą służyć jako powierzchnia robocza
| Ciężar: | 30 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 170 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 390 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V·1/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 1100 °C |
| Moc znamionowa: | 2400 W |
| Numer artykułu producenta: | L-055K1ALY |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| Rodzaj drzwi: | Drzwi skrzydłowe |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 200 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 385 mm |
| Typ: | L 5/11/B510 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 200 x 170 x 130 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 385 x 390 x 460 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 130 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 460 mm |
| Zasilanie: | 230 V·1/N/PE, 50/60 Hz |