Naczynia Dewar'a, cylindryczne, Typ B
Treść:
1
Numer produktu:
9032728
Informacje dot. produktu "Naczynia Dewar'a, cylindryczne, Typ B"
Wykonane ze szkła DURAN®. Zgodne z normą DIN EN ISO 16496. Kształt cylindryczny. Z izolowaną pokrywą trzymaną przez dwa zaciski sprężynowe i aluminiową rączką. Do chłodzenia, przechowywania i transportu produktów wrażliwych na temperaturę, np. z suchym lodem (CO2). Podczas magazynowania ciekłego azotu (LN2) konieczne jest pozostawienie otworu (śred. ok. 2 mm) w środku pokrywy.
- Obudowa metalowa malowana na niebiesko
| Ciężar: | 2.8 kg |
|---|---|
| Materiał zbiornika: | Metal |
| Numer artykułu producenta: | 1213 |
| Pojemność nominalna: | 3 l |
| Typ: | 28 B |
| UNSPSC: | 41103033 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 138 x 230 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 230 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 138 mm |