Naczynia Dewar'a, cylindryczne
Treść:
1
Numer produktu:
6275000
Informacje dot. produktu "Naczynia Dewar'a, cylindryczne"
Wykonane ze szkło borokrzemowe 3.3. Zgodne z normą DIN EN ISO 16496. Z izolowaną pokrywą i uchwytami wg opisu. Duży otwóre. Do chłodzenia i przechowywania produktów wrażliwych na temperaturę, np. z suchym lodem (CO2). Podczas magazynowania ciekłego azotu (LN2) konieczne jest pozostawienie otworu (śred. ok. 2 mm) w środku pokrywy.
| Ciężar: | 5 kg |
|---|---|
| Materiał zbiornika: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | 1258 |
| Pojemność nominalna: | 4 l |
| Typ: | 30/4 CAL |
| UNSPSC: | 41103033 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 158 x 250 mm |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 210 x 340 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 250 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 340 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 158 mm |
| Ø zewnętrzna: | 210 mm |