Moisture Analyser MB32 | Type: MB32
Treść:
1
Numer produktu:
6522427
Informacje dot. produktu "Moisture Analyser MB32 | Type: MB32"
| Ciężar: | 4.3 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,001 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Element grzejny: | Włókno węglowe |
| Głębokość: | 352 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. obciążenie: | 90 g |
| Maks. wilgotność: | 100 % |
| Min. Napięcie: | 120 V·AC |
| Min. wilgotność: | 0.01 % |
| Numer artykułu producenta: | 30971922 |
| Powtarzalność: | 0,02 % |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 210 mm |
| Temperatura: | 40 ... 180 °C |
| Temperatura min.: | 40 °C |
| Typ: | MB32 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41112304 |
| Wilgotność: | 0.01 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 352 x 138 mm |
| Wysokość: | 138 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |
| Złącza: | USB, RS232 |
| Ø Naczynia na próbki: | 90 mm |