Wagosuszarki (analizatory wilgoci) MB120
Treść:
1
Numer produktu:
6282765
Informacje dot. produktu "Wagosuszarki (analizatory wilgoci) MB120"
Prosta i szybka analiza wilgotności
Zalety MB120: Siedem kryteriów wyłączenia (ręczne, czasowe, autofree%/s, autofree mg/s, A30, A60 i A90), cztery profile suszenia (standardowy, szybki, łagodny i krokowy), przechowywanie do 100 metod i 1000 wyników pomiaru, zakres temperatury suszenia od 40°C do 230°C (z przyrostem co 1°C), 13 języków obsługi, w tym język polski.
- Precyzyjna kontrola suszenia przy użyciu lampy halogenowej, zapewniającej równomierne ogrzewanie próbki, co pozwala na uzyskanie szybkich i precyzyjnych wyników z dokładnością do 0,01%
- Konstrukcja ułatwiająca konserwacje; demontowalny uchwyt na szalki i elementy komory suszenia dla szybkiego czyszczenia - nie potrzeba dodatkowych akcesoriów
- Nawigacja po menu PL oparta na ikonach z wyświetlaczem dotykowym sprawia, że obsługa jest intuicyjna. Można wykonać rutynowe badania próbki w trzech prostych krokach
- Wstępna analiza wilgotności w MB120 pozwala na prostą analizę optymalnej temperatury suszenia
- Funkcje: określanie % wilgoci, określanie % suchej pozostałości, stosunek wilgoci do suchej masy, masa
- Wyświetlacz 4.3", ekran dotykowy TFT
- Zasilanie: przewód zasilający (w zestawie)
- Komunikacja port RS232 z danymi GLP/GMP , port 2x USB Host i 1x USB Device (w zestawie)
- Konstrukcja: metalowa dolna obudowa, górna obudowa z ABS, halogenowe źródło ciepła, elementy komory suszenia ze stali nierdzewnej, uchwyt na szalki ze stali nierdzewnej, osłona wyświetlacza
Zalety MB120: Siedem kryteriów wyłączenia (ręczne, czasowe, autofree%/s, autofree mg/s, A30, A60 i A90), cztery profile suszenia (standardowy, szybki, łagodny i krokowy), przechowywanie do 100 metod i 1000 wyników pomiaru, zakres temperatury suszenia od 40°C do 230°C (z przyrostem co 1°C), 13 języków obsługi, w tym język polski.
| Ciężar: | 523 g |
|---|---|
| Czytelność: | 0,001 g |
| Element grzejny: | Halogen |
| Głębokość: | 355 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 230 °C |
| Maks. obciążenie: | 120 g |
| Maks. wilgotność: | 100 % |
| Min. wilgotność: | 0.01 % |
| Numer artykułu producenta: | 30241169 |
| Powtarzalność: | 0,015 % |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 211 mm |
| Temperatura: | 40 ... 230 °C |
| Temperatura min.: | 40 °C |
| Typ: | MB120 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41112304 |
| Wilgotność: | 0.01 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 211 x 355 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Zasilanie: | 230 V |
| Z timerem: | Tak |
| Złącza: | USB, RS232 |
| Ø Naczynia na próbki: | 90 mm |