Moduły do zmywarek i dezynfekatorów laboratoryjnych Miele
Treść:
1
Numer produktu:
6266446
Informacje dot. produktu "Moduły do zmywarek i dezynfekatorów laboratoryjnych Miele"
| Dla: | PLW 8636 / PLW 8604 / PLW 8683 / PLW 8693 / PLW 7111 |
|---|---|
| Głębokość: | 471 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna/plastik |
| Numer artykułu producenta: | 12669230 |
| Opis: | Module for vials |
| Szerokość: | 222 mm |
| Typ: | A 304 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 222 x 471 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |