Kosze i wózki do zmywarek i dezynfekatorów laboratoryjnych firmy Miele
Treść:
1
Numer produktu:
6266444
Informacje dot. produktu "Kosze i wózki do zmywarek i dezynfekatorów laboratoryjnych firmy Miele"
Łatwe ładowanie:
- Nowy system dozowania dla wszystkich popularnych modułów i duża różnorodność innych uchwytów do mocowania
- Optymalne wykorzystanie dostępnego prześwitu pionowego
- Szczególnie szybkie i proste rozmieszczenie załadunku
- Dokładne wewnętrzne czyszczenie naczyń szklanych o różnych kształtach i rozmiarach
- Bezpieczne mocowanie i wyjątkowa ochrona materiału podczas cyklu mycia
| Dla: | PLW 8683 / PLW 8693 |
|---|---|
| Głębokość: | 542 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna/plastik |
| Numer artykułu producenta: | 12667130 |
| Opis: | Carriage for sieve trays |
| Szerokość: | 529 mm |
| Typ: | A 202 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 529 x 542 x 223 mm |
| Wysokość: | 223 mm |