Mini temperature data logger EBI 11 starter kit SK 6100 | Type: SK 6100
Treść:
1
Numer produktu:
4691830
Informacje dot. produktu "Mini temperature data logger EBI 11 starter kit SK 6100 | Type: SK 6100"
| Ciężar: | 45 g |
|---|---|
| Cykl pomiarowy: | 1 sec ... 24 h |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 sec |
| Numer artykułu producenta: | 1250-6100 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| Temperatura: | -30 ... 140 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | SK 6100 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16.5 x 24 mm |
| Wysokość: | 24 mm |
| Ø: | 16.5 mm |