Mini temperature/pressure data logger EBI 11-TP210 | Type: EBI 11-TP210
Treść:
1
Numer produktu:
4691832
Informacje dot. produktu "Mini temperature/pressure data logger EBI 11-TP210 | Type: EBI 11-TP210"
| Ciężar: | 45 g |
|---|---|
| Ciśnienie atmosferyczne: | 1 ... 8,000 mbar |
| Cykl pomiarowy: | 1 sec ... 24 h |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Maks. Ciśnienie powietrza: | 8000 mbar |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Min. Ciśnienie powietrza: | 1 mbar |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 sec |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6265 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| Rozdzielczość ciśnienia powietrza: | 1 mbar |
| Temperatura: | 0 ... 140 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | EBI 11-TP210 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16.5 x 48 mm |
| Wysokość: | 48 mm |
| Ø: | 16.5 mm |