Mikroskopy stereoskopowe bez oświetlenia seria SMZ-160
Treść:
1
Numer produktu:
4687843
Informacje dot. produktu "Mikroskopy stereoskopowe bez oświetlenia seria SMZ-160"
Uniwersalny, trwały mikroskop stereoskopowy typu zoom odpowiedni do stosowania w instytucjach edukacyjnych. Jednocześnie spełnia wymagania dotyczące precyzji i kontroli jakości w przemyśle, badaniach naukowych i medycynie. Dostępne są wszechstronne akcesoria.
System optyczny Greenough
Tubus obracający się o 360°
Regulacja dioptrii w obu okularach
Współczynnik powiększenia 6:1
System ustawiania ostrości z regulacją napięcia
Ze stolikiem na światło padające
Zakres dostawy: Mikroskop stereoskopowy, stolik czarny/biały, osłona przeciwpyłowa
Źródło światła prosimy zamawiać oddzielnie.
System optyczny Greenough
Tubus obracający się o 360°
Regulacja dioptrii w obu okularach
Współczynnik powiększenia 6:1
System ustawiania ostrości z regulacją napięcia
Zakres dostawy: Mikroskop stereoskopowy, stolik czarny/biały, osłona przeciwpyłowa
Źródło światła prosimy zamawiać oddzielnie.
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 280 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. odległość międzygałkowa: | 50 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100201300151 |
| Odległość międzygałkowa: | 50 ... 75 mm |
| Odległość robocza: | 100 mm |
| Okulary powiększające: | WF 10X/20 mm |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Bez |
| Soczewki powiększające: | 0,75 ... 45X |
| Szerokość: | 220 mm |
| Typ: | SMZ-160-BP |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 280 x 367 mm |
| Wysokość: | 367 mm |