Mikroskopy stereoskopowe z oświetleniem seria SMZ-160
Treść:
1
Numer produktu:
4687844
Informacje dot. produktu "Mikroskopy stereoskopowe z oświetleniem seria SMZ-160"
Uniwersalny, trwały mikroskop stereoskopowy typu zoom odpowiedni do stosowania w instytucjach edukacyjnych. Jednocześnie spełnia wymagania dotyczące precyzji i kontroli jakości w przemyśle, badaniach naukowych i medycynie. Dostępne są wszechstronne akcesoria.
System optyczny Greenough
Tubus obracający się o 360°
Regulacja dioptrii w obu okularach
Współczynnik powiększenia 6:1
System ustawiania ostrości z regulacją napięcia
Stojak z oświetleniem światłem padającym i przechodzącym
Oświetlenie LED (3 W) z regulacją intensywności
Zakres dostawy: Mikroskop stereoskopowy, stoliki z czarnego/białego i matowego szkła, osłona przeciwpyłowa
System optyczny Greenough
Tubus obracający się o 360°
Regulacja dioptrii w obu okularach
Współczynnik powiększenia 6:1
System ustawiania ostrości z regulacją napięcia
Oświetlenie LED (3 W) z regulacją intensywności
Zakres dostawy: Mikroskop stereoskopowy, stoliki z czarnego/białego i matowego szkła, osłona przeciwpyłowa
| Ciężar: | 3.6 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 237 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 50 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100201300171 |
| Odległość międzygałkowa: | 50 ... 75 mm |
| Odległość robocza: | 100 mm |
| Okulary powiększające: | WF 10X/20 mm |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym/transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 0,75 ... 4,5X |
| Szerokość: | 170 mm |
| Typ: | SMZ-160-BLED |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 237 x 398 mm |
| Wysokość: | 398 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |