Mikroskopy optyczne edukacyjne- seria Basic OBS
Treść:
1
Numer produktu:
4681238
Informacje dot. produktu "Mikroskopy optyczne edukacyjne- seria Basic OBS"
Mikroskop szkolny do stawiania pierwszych kroków w mikroskopii i do użytku na lekcjach biologii.
Zakres dostawy:
Mikroskop optyczny, osłona przeciwpyłowa, instrukcja obsługi, zasilacz sieciowy
- Obracany o 360° tubus
- Regulacja dioptrii po obu stronach dla modeli binokularowych
- 3 achromatyczne obiektywy 4x, 10x, 40x w zestawie (60x i 100x opcjonalnie jako akcesoria)
- Współosiowe ogniskowanie wstępne i dokładne
- Prosty kondensor N.A. 0,65 lub kondensor ABBE 1,25 N.A. ogniskowany za pomocą membrany przysłony
- Ściemniane oświetlenie LED 0,5 W (z możliwością ładowania)
- Możliwość zasilania bateryjnego (OBS 101-106)
Zakres dostawy:
Mikroskop optyczny, osłona przeciwpyłowa, instrukcja obsługi, zasilacz sieciowy
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.2 V, AA, NiMH |
|---|---|
| Ciężar: | 3 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 125 mm |
| Kondensator: | Abbe N.A. 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.2 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | OBS 105 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Okulary powiększające: | WF 10x/18 mm |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Probówka: | Monokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 115 x 125 mm |
| System elektrochemiczny: | NiMH |
| Szerokość: | 130 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 115 mm |
| Typ: | OBS 105 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 300 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |