Mikroskopy optyczne OBT Linia Edukacyjna
Treść:
1
Numer produktu:
4670976
Informacje dot. produktu "Mikroskopy optyczne OBT Linia Edukacyjna"
W pełni wyposażony, wszechstronny mikroskop złożony dla szkół, szkoleń i laboratoriów.
- Monokular i binokular
- Okular szerokopolowy: WF 10x/18 mm
- Jednostronna regulacja dioptrii (dla modeli binokularowych)
- Ogniskowanie zgrubne i dokładne po obu stronach
- OBT 101: prosta soczewka kondensorowa 0,65 z regulowaną diafragmą apertury, potrójny nosek
- OBT 102 - 106: kondensor zogniskowany Abbe 1,25 z diafragmą apertury, poczwórny nosek
- Ściemniane oświetlenie LED 1 W
- W zestawie osłona przeciwpyłowa i instrukcja obsługi
- Opcjonalnie dostępne są różne filtry barwne oraz okulary z igłą wskazującą lub skalą 0,1 mm.
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 147 mm |
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | OBT 104 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Szerokość: | 195 mm |
| Typ: | OBT 104 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 147 x 325 mm |
| Wysokość: | 325 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |