Mikroskopy optyczne Professional Line OBN 15
Treść:
1
Numer produktu:
4666528
Informacje dot. produktu "Mikroskopy optyczne Professional Line OBN 15 "
Seria ta posiada profesjonalny oświetlacz Koehlera z regulowaną diafragmą polową, z układem optycznym infinity. Opcjonalnie dostępne są różne systemy modułowe, takie jak odchylany kondensor, różne okulary, obiektywy, filtry barwne, jednostki kontrastu fazowego, kondensor ciemnego pola, prosta jednostka polaryzacyjna, rurka motylkowa, aż do kompletnych jednostek fluorescencyjnych. Do podłączenia kamery wymagany jest adapter C-mount (opcjonalnie).
Zakres dostawy: Mikroskop z kontrastem fazowym, okular centrujący, osłona przeciwpyłowa, muszle oczne, instrukcja obsługi
- Tubus 30° nachylony, 360° obrotowy
- Regulacja dioptrii: obustronna
- Jakość obiektywu: Infinity Plan
- Współosiowe ogniskowanie wstępne i dokładne
- Uniwersalny kondensor obrotowy PH z regulacją środka i wysokości, diafragma aperturowa i diafragma polowa
- Współosiowe zgrubne i dokładne ogniskowanie
Zakres dostawy: Mikroskop z kontrastem fazowym, okular centrujący, osłona przeciwpyłowa, muszle oczne, instrukcja obsługi
| Ciężar: | 9 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 200 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Numer artykułu producenta: | OBN 158 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Okulary powiększające: | HWF 10x/20 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa halogenowa |
| Soczewki powiększające: | 4x, PH10x, PH20x, PH40x, PH100x |
| Szerokość: | 390 mm |
| Typ: | OBN 158 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 390 x 200 x 400 mm |
| Wysokość: | 400 mm |