Mikroskopy fluorescencyjne Professional Line OBN 14
Treść:
1
Numer produktu:
4657664
Informacje dot. produktu "Mikroskopy fluorescencyjne Professional Line OBN 14"
Seria ta posiada profesjonalny oświetlacz Koehlera z regulowaną diafragmą polową, z układem optycznym infinity. Opcjonalnie dostępne są różne systemy modułowe, takie jak odchylany kondensor, różne okulary, obiektywy, filtry barwne, jednostki kontrastu fazowego, kondensor ciemnego pola, prosta jednostka polaryzacyjna, rurka motylkowa, aż do kompletnych jednostek fluorescencyjnych. Do podłączenia kamery wymagany jest adapter C-mount (opcjonalnie).
OBN 141:
OBN 147 / OBN 148:
- Tubus 30° nachylony, 360° obrotowy
- Regulacja dioptrii: obustronna
- Jakość obiektywu: Infinity Plan
- Współosiowe ogniskowanie wstępne i dokładne
- Do półprzezroczystych, cienkich, mało kontrastowych, wymagających próbek (np. immunofluorescencja, FISH, barwienie DAPI itp.)
- Centrujący i regulowany na wysokość kondensor Abbego 1,25 z regulowaną diafragmą apertury
- W zestawie obiektyw centrujący do regulacji fluorescencji
OBN 141:
- Jednostka oświetleniowa 3W LED do transmisji i jednostka oświetleniowa 3W LED do epi-fluorescencji
- Z filtrem fluorescencyjnym B/G z suwakiem przełączającym
OBN 147 / OBN 148:
- 20 W halogenowa jednostka oświetleniowa i 100 W epi-fluorescencyjna jednostka oświetleniowa
- 6-pozycyjne koło filtrowe z filtrem fluorescencyjnym B/G lub B/G/UV/V
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 220 mm |
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Numer artykułu producenta: | OBN 148 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Okulary powiększające: | HWF 10x/20 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa halogenowa |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 20x, 40x, 100x |
| Szerokość: | 530 mm |
| Typ: | OBN 148 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 530 x 220 x 490 mm |
| Wysokość: | 490 mm |