Mikroskopy optyczne Professional Line OBN 13
Treść:
1
Numer produktu:
4657662
Informacje dot. produktu "Mikroskopy optyczne Professional Line OBN 13"
Seria ta posiada profesjonalny oświetlacz Koehlera z regulowaną diafragmą polową, z układem optycznym infinity. Opcjonalnie dostępne są różne systemy modułowe, takie jak odchylany kondensor, różne okulary, obiektywy, filtry barwne, jednostki kontrastu fazowego, kondensor ciemnego pola, prosta jednostka polaryzacyjna, rurka motylkowa, aż do kompletnych jednostek fluorescencyjnych. Do podłączenia kamery wymagany jest adapter C-mount (opcjonalnie).
- Tubus 30° nachylony, 360° obrotowy
- Regulacja dioptrii: obustronna
- Jakość obiektywu: Infinity Plan
- Współosiowe ogniskowanie wstępne i dokładne
- Kondensor Abbego o regulowanej wysokości i centrowaniu 1,25 z regulowaną diafragmą apertury
- W komplecie z niebieskim filtrem barwnym (OBN 132)
| Ciężar: | 9 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 200 mm |
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Numer artykułu producenta: | OBN 132 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Okulary powiększające: | HWF 10x/20 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa halogenowa |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 20x, 40x, 100x |
| Szerokość: | 390 mm |
| Typ: | OBN 132 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 390 x 200 x 400 mm |
| Wysokość: | 400 mm |