Mikroskopy laboratoryjneRED 220
Treść:
1
Numer produktu:
6285859
Informacje dot. produktu "Mikroskopy laboratoryjneRED 220"
Zaprojektowane dla studentów, nauczycieli akademickich, lekarzy i laborantów
- Głowica binokularowa typu Siedentopf pochylona 30°, rotacja 360°
- Okular szerokokątny: WF 10x/20 mm
- 4-miejscowy uchwyt rewolwerowy do obiektywów
- Achromatyczne obiektywy SP 4x, 10x, 40x S (sprężynowy), 100x S-Oil (sprężynowy/immersyjny)
- Ogniskowanie zgrubne i precyzyjne z regulacją oporu
- Stolik mechaniczny przesuwny ze współosiowymi pokrętłami ruchu krzyżowego
- Kondensor Abbego (N.A. 1.25) z przesłoną irysową
- Regulowane oświetlenie LED 3 W
- Kabel zasilający 100V-240V (CE)
- Pokrowiec ochronny, olej immersyjny, instrukcja obsługi
- Dostępne także głowice monookularowa i triokularowa
| Ciężar: | 5.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 260 mm |
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 135 mm |
| Kondensator: | Abbe N.A. 1.25 |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100102900067 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Odległość międzygałkowa: | 55 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | WF 10x/20 mm |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x, 100x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 140 x 135 mm |
| Szerokość: | 175 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 140 mm |
| Typ: | RED 220 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 175 x 260 x 354 mm |
| Wysokość: | 354 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |