Mikroskopy edukacyjne RED 220
Treść:
1
Numer produktu:
4685583
Informacje dot. produktu "Mikroskopy edukacyjne RED 220"
Do zastosowań w szkołach, na uniwersytetach i w laboratoriach.
W zależności od modelu, 1 lub 2 okulary szerokokątne WF10X/18 mm
Zakres dostawy:
Mikroskop, osłona przeciwpyłowa
W zależności od modelu, 1 lub 2 okulary szerokokątne WF10X/18 mm
- Odwrócony poczwórny rewolwer
- Achromatyczne obiektywy Semi-Plan SP 4X, 10X, 40X
- Współosiowy system zgrubnego i dokładnego ogniskowania
- Wbudowany niskopozycyjny współosiowy stolik mechaniczny
- Binokular 30°, typu Siedentopf, obracany o 360
- Kondensor Abbego N.A. 1,25 z przysłoną irysową
- Regulacja dioptrii na lewym tubusie
- Oświetlenie LED 3 W z regulacją intensywności
Zakres dostawy:
Mikroskop, osłona przeciwpyłowa
| Ciężar: | 5.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 260 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100102900731 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Szerokość: | 175 mm |
| Typ: | RED 220 |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 175 x 260 x 354 mm |
| Wysokość: | 354 mm |
| Zasilanie: | 220 V |